Fotograf weselny Kraków, poznajmy się!

 

Miło mi Was gościć na mojej stronie internetowej! Nazywam się Rafał Koneczek i profesjonalnie zajmuję fotografią, która jest dla mnie nie tylko pracą, ale również pasją.

 

Moją specjalizacją jest fotografia ślubna. Kraków to moje miasto, w którym pracuję, tworzę i realizuję sesje zdjęciowe. Moim głównym celem jest pokazywanie na zdjęciach ludzkich uczuć, a także wyjątkowych i najważniejszych momentów z ich życia. Uwielbiam fotografować ludzi, łapać ich ulotne emocje, uwieczniać na zdjęciach radość oraz szczęście. Właśnie dlatego zostałem fotografem weselnym w Krakowie.

 

 

Fotograf na ślub Kraków - jak pracuję?

 

Zależy mi na tym, aby Klienci wracali do moich zdjęć, a nie tylko oglądali je jednorazowo. Podczas sesji czy fotografowanego wydarzenia staram się być niewidoczny, a jednocześnie obecny we wszystkich najważniejszych momentach. Zrobione podczas sesji zdjęcia są przeze mnie obrabiane w programie graficznym. Stawiam na naturalne kolory i nieprzerysowany efekt końcowy.

 

 

Zakres usług:

 

  • Fotografia ślubna Kraków
  • Fotografia weselna Kraków
  • Zdjęcia podczas ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego
  • Zdjęcia podczas chrztu
  • Sesje plenerowe
  • Sesje studyjne
  • Fine&Art
  • Beauty
  • Fotografia produktowa

 

 

Czym robi zdjęcia fotograf ślubny Kraków?

 

Podczas wydarzeń i sesji dysponuję 2 aparatami pełnoklatkowymi oraz jasnymi obiektywami stałoogniskowymi. Dzięki nim mogę pracować w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych, a także w miejscach, w których nie należy korzystać z lampy błyskowej. Zdecydowanie z resztą wolę zdjęcia bez lamp błyskowych, dzięki czemu fotografie oddają naturalny klimat otoczenia, w którym były zrobione.

 

 

Kursy, szkolenia, zezwolenia i osiągnięcia

 

Jako profesjonalny fotograf na wesele (Kraków), ukończyłem wiele kursów fotograficznych, w tym z fotografii weselnej. Dodatkowo posiadam legitymację fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych wydaną przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.

 

Uważam, że dzięki szkoleniom możliwy jest stały rozwój warsztatu i umiejętności technicznych. Pozwalają one także podążać za bieżącymi trendami w fotografii ślubnej i poszerzać swoją kreatywność.

 

Dotychczasowe osiągnięcia:

- Wyróżnienie w 11 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2019r.

- Wyróżnienie w 14 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2021r.

- Laureat Konkursu Orły Fotografii 2022r.

 

 

Jeśli interesuje Was fotograf ślubny Kraków i spodobała Wam się moja oferta, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

"Możesz obejrzeć zdjęcie przez tydzień i nigdy więcej o tym nie myśleć. Możesz też spojrzeć na zdjęcie przez chwilę i pomyśleć o nim przez całe życie".  Joan Miró